brail منابع اقتصادی خودروسازان سرمایه گذار

brail: منابع اقتصادی خودروسازان سرمایه گذار سرمایه گذاری خودروساز بانکداری خودروسازها ایران خودروسایپا

گت بلاگز فضای مجازی تحول در صنعت تراشه استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی را متحول می‌کند

پردازنده‌های GPU تعامل میان هدست‌های واقعیت مجازی و محیط اطراف را هم تسهیل می‌کنند.

تحول در صنعت تراشه استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی را متحول می‌کند

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوریگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ دیوید کاسلین و یان تامپسون بنیان گذاران یک شرکت واقعیت مجازی به نام آنجل تکنولوژی هستند و تراشه کاربردی تازه آنها این صنعت را متحول خواهد کرد.

عبارات مهم : رایانه

این دو نفر از دو سال قبل فعالیت خود را شروع کرده اند و با ۸ میلیون دلار بودجه در تلاش هستند استفاده از رایانه ها جهت اتصال به هدست های واقعیت مجازی را تسهیل کنند.

آنان می گویند بااهمیت ترین بخش سخت افزاری جهت تسهیل استفاده از هدست های واقعیت مجازی تراشه های به کار گرفته شده است در واحد پردازنده گرافیکی مهم رایانه یا GPU است و به روزرسانی این تراشه ها اجرای خدمات هدست واقعیت مجازی را تسهیل می کند.

این شرکت در تلاش است تا قدرت پردازش پردازنده های GPU را زیاد کردن دهد تا اجرای بازی های سازگار با هدست های واقعیت مجازی و همین طور برنامه های دیگر تسهیل شود.

موسسان این شرکت می گویند ابزاری را اختراع کرده اند که می توان آنها را به پردازنده های GPU اضافه کرد و از این طریق سرعت و قدرت پردازش آنها را ارتقا داد. این تراشه ها نه تنها در رایانه ها بلکه در ربات ها و پهپادها نیز قابل استفاده خواهند بود.

پردازنده های یاد شده است تعامل میان هدست های واقعیت مجازی و محیط اطراف را هم تسهیل می کنند و از همین رو با هدست های پیشرفته ای مانند هولولنز مایکروسافت نیز سازگاری دارند. قرار است بر مبنای امکانات این پردازنده های تازه GPU نرم افزارهای واقعیت مجازی جدیدی نیز طراحی شود که البته در این زمینه هنوز راه درازی در پیش هست.
منبع: ایتنا
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: رایانه | استفاده | پردازنده | واقعیت مجازی | هدست واقعیت مجازی | واقعیت مجازی | دنیای مجازی | هدست

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs