brail منابع اقتصادی خودروسازان سرمایه گذار

brail: منابع اقتصادی خودروسازان سرمایه گذار سرمایه گذاری خودروساز بانکداری خودروسازها ایران خودروسایپا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رونالدو با این روند تا آخر فصل چند گل خواهد زد؟

مهاجم رئال مادرید با توجه به آمار گلزنی‌اش در این فصل، در آخر فصل یک رکورد عجیب را به ثبت خواهد رساند. 

رونالدو با این روند تا آخر فصل چند گل خواهد زد؟

رونالدو با این روند تا آخر فصل چند گل خواهد زد؟

عبارات مهم : لالیگا

مهاجم رئال مادرید با توجه به آمار گلزنی اش در این فصل، در آخر فصل یک رکورد عجیب را به ثبت خواهد رساند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، اکنون بارسلونا با ۱۰ امتیاز اختلاف بالاتر از رئال مادرید قرار دارد. دلایل زیادی جهت به وجود آمدن چنین فاصله ای است که یکی از بااهمیت ترین آنها ناکامی کریستیانو رونالدو در گلزنی هست. مهاجم پرتغالی بدترین آمار خود را از وقت حضورش در رئال مادرید (فصل ۲۰۰۹) به ثبت رساند و در حالی که رئال مادرید ۱۲ هفته را در لالیگا پشت سر گذاشته بازیکن پرتغالی تنها یک بار گلزنی کرده است (چهار هفته نخست را به علت محرومیت از دست داد).

رونالدو با این روند تا آخر فصل چند گل خواهد زد؟

این آمار ضعیفی جهت مهاجمی است که در فصل ۱۵ – ۲۰۱۴ توانست ۲۰ گل برساند یا در فصل ۱۲ – ۲۰۱۱ و ۱ ۱ – ۲۰۱۰ توانست ۱۴ بار دروازه حریفان را باز کند. بدترین آمار رونالدو در فصل اول حضورش در مادرید رخ داد که در ۱۲ بازی پنج گل به ثمر رساند (چهار گل زیاد از فصل جاری).

با این حال تنها افت رونالدو در گلزنی اش نیست. تاثیرگذاری او در این فصل لالیگا تنها ۱.۸ درصد بوده هست. او به ۵۵ ضربه نیاز داشت تا دروازه ختافه را باز کند. در فصل ۱۵ – ۲۰۱۴ تاثیرگذاری ستاره پرتغالی ۲۱.۳ درصد بود. در فصل های دیگر که کمتر گلزنی کرد این درصد به ۱۲.۳ می رسد. اگر رونالدو با همین روند ادامه دهد تا آخر فصل تنها می تواند چهار گل به ثمر برساند. از طرفی اگر جهت هر گل نیاز به ۵۵ ضربه داشته باشد تا بتواند به عالی ترین رکورد خود یعنی ۴۸ گل در فصل برسد نیاز به ۲۰۶۴ شوت دارد. او در فصل ۱۵ – ۲۰۱۴ با ۲۲۵ ضربه توانست ۴۸ گل به ثمر برساند.

مهاجم رئال مادرید با توجه به آمار گلزنی‌اش در این فصل، در آخر فصل یک رکورد عجیب را به ثبت خواهد رساند. 

آمار دلواپس کننده دیگری در رابطه با ستاره پرتغالی وجود دارد که آن میزان سرعتش هست. در دیدار برابر اتلتیکومادرید دو صحنه وجود داشت که ناتوانی او را نشان داد. در نخستین موقعیت، خوان فران توانست سریعتر از رونالدو به توپ برسد که با تشویق هواداران حاضر در واندا متروپولیتانو همراه شد. همچنین در برنامه Movistar Partidazo سرعت رونالدو با یکی از مدافعان اتلتیکو مقایسه شد که سرعت بازیکن روخی بلانکو ۳۳.۸ کیلومتر بر ساعت ولی رونالدو ۳۲.۸ کیلومتر بود.

واژه های کلیدی: لالیگا | رونالدو | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs