brail منابع اقتصادی خودروسازان سرمایه گذار

brail: منابع اقتصادی خودروسازان سرمایه گذار سرمایه گذاری خودروساز بانکداری خودروسازها ایران خودروسایپا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دردسر تازه جهت استقلال با شکایتی دیگر در AFC

باشگاه استقلال که به تازگی از سوی فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران مجوز حرفه‌ای دریافت کرده، با چالشی تازه مواجه شده است است.

دردسر تازه جهت استقلال با شکایتی دیگر در AFC

دردسر تازه جهت استقلال با شکایتی دیگر در AFC

عبارات مهم : پرونده

باشگاه استقلال که به تازگی از سوی فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران مجوز حرفه ای دریافت کرده، با چالشی تازه مواجه شده است است.

تسنیم نوشت:سال 1387 در دوره مدیریت امیر رضا واعظ آشتیانی در کلوب استقلال، محمدحسین نژاد فلاح با مراجعه به وی تیم فوتسال این کلوب را اجاره می کند. در توافقات حاصل شده است مقرر می شود تیم فوتسال استقلال با حفظ نام خود به هشتگرد محل سکونت یا محلی که نژادفلاح خود را از آنجا به عنوان نماینده در مجلس کاندیدا کرده بود انتقال یابد.

دردسر تازه جهت استقلال با شکایتی دیگر در AFC

این داستان جهت بازیکنان عجیب و غیرقابل هضم و البته سخت بود آنها با استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران قرارداد داشتند ولی محل تمرینشان هشتگرد بود و باید هر روز این مسیر را می رفتند و بازمی گشتند به همین علت به دفترباشگاه مراجعه کردند و در جلسه ای که واعظ آشتیانی و نژادفلاح حضور داشتند پرسشها و سوالات خود را مطرح کردند. واعظ آشتیانی می گوید پرسشها مالی با نژادفلاح است و وی تمام هزینه ها را بر عهده گرفته ولی چنانچه به تعهداتش عمل نکند کلوب موظف به پرداخت مطالبات هست. پای برگه قرارداد بازیکنان نیز مُهر کلوب و امضای نژادفلاح است.

نژادفلاح نیز با وعده هایی که می دهد خیال بازیکنان را به لحاظ پرسشها مالی آسوده و صحبت های واعظ را تایید می کند. عنوان بعدی دوری راه است که تصمیم گرفته می شود تمرینات در پایتخت کشور عزیزمان ایران و بازی ها در هشتگرد باشد که علت آن هم کاندیداتوری محمدحسین نژاد فلاح در مجلس از این شهر است.

باشگاه استقلال که به تازگی از سوی فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران مجوز حرفه‌ای دریافت کرده، با چالشی تازه مواجه شده است است.

بازی ها به نیم فصل می رسد و خبری از پول نمی شود. بازیکنان نزد نژادفلاح که در این شهر رای مورد نیاز را کسب کرده و راهی مجلس شده، می روند ولی او صراحتا آب پاکی را روی دست بازیکنان می ریزد. عده ای می گویند که از وی شکایت می کنند ولی بعد از شنیدن حرف های نماینده مردم هشتگرد در مجلس، ترجیح می دهند عنوان را از کانالی دیگر پیگیری کنند؛ کلوب استقلال.

باشگاه به آنها وعده پرداخت می دهد با این عنوان که در حال حاضر حساب کلوب خالی است و با این وعده که تا آخر فصل تمام مطالبات پرداخت می شود از بازیکنان درخواست می شود به بازی در تیم ادامه دهند تا کلوب با مسئله و محرومیت روبه رو نشود. در آخر فصل واعظ آشتیانی از استقلال می رود و فتح الله زاده می آید و او به هیچ وجه زیر این تعهد نمی رود.

بازیکنان تصمیم به شکایت می گیرند. کیومرث کاظمی یکی از بازیکنان این تیم رای کمیته انضباطی مبنی بر محکومیت کلوب استقلال و پرداخت طلب را می گیرد. این رای به کلوب ابلاغ می شود و کلوب تا چهار روز بعد از رویت رای، وقت اعتراض و درخواست تجدیدنظر در کمیته استیناف را داشت ولی هیچ اقدامی مبنی بر پرداخت طلب یا اعتراض به رای انجام نداد تا معلوم شود رای کمیته انضباطی توانایی اجرایی ندارد. به همین علت عفت سعاتمندی وکیل این پرونده، عنوان را به محاکم عمومی می کشاند و با مراجعه به شعبه 12 شهید بهشتی حکم محکومیت استقلال و نژادفلاح را می گیرد ولی باز نه کلوب و نه نژادفلاح زیر بار این تعهد نمی روند و کلوب تنها با این توضیح که ما یک تیم دولتی هستیم و با استناد به قانون می توانیم وقت هجده ماهه بگیریم تا با بودجه سال بعد بدهی مان را پرداخت کنیم جریان پرونده را به تاخیر می اندازند ولی وکیل پرونده شماره حساب کلوب استقلال را به مراجع قانونی می سپارد و درخواست توقیف اموال می دهد. او با این راهکار می تواند طلب این بازیکن را از کلوب بگیرد.

دردسر تازه جهت استقلال با شکایتی دیگر در AFC

پس از آن تمام بازیکنان تیم فوتسال آن فصل استقلال با مراجعه به وکیل پرونده هم تیمی خود درصدد دریافت طلبشان برمی آیند ولی این بار کار دشوارتر شده است لیکن طبق قانون تازه و با استناد به اساسنامه فدراسیون فوتبال تمامی دادخواست بازیکنان از کلوب ها باید از طریق کمیته انضباطی پیگیری شود و دادگاه ها و محاکم عمومی صلاحیت و مجوز پیگیری به شکایات پرونده های ورزشی را ندارند. قاضی شعبه 112 دادگاه عدالت صراحتا به وکیل پرونده اعلام می کند عنوان را از طریق AFC پیگیری کند.

اکنون عفت سعاتمندی خواهرش النا سعاتمندی وکیل امور بین الملل را به کمک گرفته و با جمع آوری تمام ادله و ترجمه مدارک مورد نیاز قصد دارند پرونده را به کنفدراسیون فوتبال آسیا بکشاند.

باشگاه استقلال که به تازگی از سوی فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران مجوز حرفه‌ای دریافت کرده، با چالشی تازه مواجه شده است است.

عفت سعادتمندی وکیل پرونده در این باره به تسنیم گفت: قول می دهم تا گرفتن حکم محرومیت کلوب استقلال از پای ننشینم و دست از تلاش برندارم آیا که سا ل هاست حق جمعی از عالی ترین ورزشکاران و بازیکنان فوتسال پایمال شده است و از طریق مراجع داخلی نتوانسته ام کمکی به آنها جهت احقاق حقشان کنم به همین علت تمام تلاشم را جهت اثبات حقانیت آنها در AFC به کار می گیرم.

وی ادامه داد: به زودی استقلال با چالش و مشکلی جدی روبه رو می شود. در جریان این پرونده به مواردی پی بردم که به آسانی می توانم این کلوب را به محرومیتی سنگین بکشانم ولی چون این ماجرا ربطی به پرونده موکلانم ندارد فعلا دست نگه می دارم و توان و حواسم را روی پرونده متمرکز می کنم.

دردسر تازه جهت استقلال با شکایتی دیگر در AFC

واژه های کلیدی: پرونده | استقلال | استقلال | بازیکنان | قرارداد بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs