brail منابع اقتصادی خودروسازان سرمایه گذار

brail: منابع اقتصادی خودروسازان سرمایه گذار سرمایه گذاری خودروساز بانکداری خودروسازها ایران خودروسایپا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری گلایه‌ی پوران درخشنده از اکران زودهنگام فیلمش

پوران درخشنده با اعتراض نسبت به اکران زودهنگام فیلم‌اش گفت: واقعا دیگر از این سینما دلسرد شده‌ام.

گلایه‌ی پوران درخشنده از اکران زودهنگام فیلمش

گلایه ی پوران درخشنده از اکران زودهنگام فیلمش

عبارات مهم : سینما

پوران درخشنده با اعتراض نسبت به اکران زودهنگام فیلم اش گفت: واقعا دیگر از این سینما دلسرد شده است ام.

کارگردان فیلم «زیر سقف دودی» که طبق جلسه (دوشنبه، هشتم خرداد) شورای صنفی نمایش قرار است آخرین اثرش از ۱۷ خردادماه در سینماها نمایش داده شود، در گفت وگویی با ایسنا بیان کرد: برایم بسیار باعث تعجب است که فیلم «زیر سقف دودی» که قرار بود عید فطر اکران شود و تاکنون در تمام خبرها این مسئله اعلام شده است بود، به ناگهان از هفته آینده به سینماها می آید. نمی دانم آیا باید چنین جریانی خاص وجود داشته باشد چون به نظر می رسد انگار دارد پخش فیلم ها را می چینند.

گلایه‌ی پوران درخشنده از اکران زودهنگام فیلمش

او گفت: در شرایطی که تمام سالن های سینما در اختیار فیلم های کمدی هست، وظیفه فیلمسازی مثل من که فیلم اجتماعی می سازد، چیست؟! اصلا نمایندگان ما در منزل سینما و کانون کارگردانان چه می کنند که این طور راحت فیلم های اجتماعی در اکران قرار داده می شوند و کنار می روند؟!

درخشنده با اشاره به اوضاع نامناسب پخش فیلم های «رویای خیس» و «بچه های ابدی» ادامه داد: برایم واقعا جای پرسش است کسانی مثل من که تهیه کننده و کارگردان فیلم هستند و به طور مستقل با بودجه شخصی فیلم می سازند باید چه کاری انجام دهند.پس کی به جلو می رسیم؟ به چه کسی باید امیدوار باشیم؟

پوران درخشنده با اعتراض نسبت به اکران زودهنگام فیلم‌اش گفت: واقعا دیگر از این سینما دلسرد شده‌ام.

کارگردان «هیس دخترها فریاد نمی زنند» گفت: تصمیم ما جهت پخش فیلم «زیر سقف دودی» در نوبت عید فطر بود و اکران زودهنگام در ماه رمضان تصمیم شورای صنفی نمایش هست، ولی آیا آن ها فیلم هایی را که به خودی خود می توانند پرفروش باشند در این وقت اکران نمی کنند؟ آیا فیلم های مستقل را جهت اکران در این فصل که همزمان با امتحانات مدارس و دانشگاه ها و ماه رمضان است گزینش می کنند؟ این عدالت نیست و من واقعا از این شرایط سینما دلسرد شدم.

واژه های کلیدی: سینما | نمایش | کارگردان | ماه رمضان | پوران درخشنده | کارگردان فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs