brail منابع اقتصادی خودروسازان سرمایه گذار

brail: منابع اقتصادی خودروسازان سرمایه گذار سرمایه گذاری خودروساز بانکداری خودروسازها ایران خودروسایپا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری درگذشت خواننده مشهور روس مشهور به «الویس اپرا»

به گزارش خبرآنلاین، دمیتری خواراستوفسکی یکی از عالی ترین خوانندگان باریتون اپرای معاصر که از دو سال و نیم پیش به تومور مغزی مبتلا شده است بود، در لندن از دنیا

درگذشت خواننده مشهور روس مشهور به «الویس اپرا»

درگذشت خواننده مشهور روس مشهور به «الویس اپرا»

عبارات مهم : مسابقه

دمیتری خواراستوفسکی خواننده باریتون اپرای اهل روسیه در 55 سالگی درگذشت.

به گزارش خبرآنلاین، دمیتری خواراستوفسکی یکی از عالی ترین خوانندگان باریتون اپرای معاصر که از دو سال و نیم پیش به تومور مغزی مبتلا شده است بود، در لندن از دنیا رفت.

مجله «ال» به دمیتری خواراستوفسکی که جهت اجرای کاراکتر مهم در اپرای «یوگنی آنگین» اثر چایکوفسکی شهرت بسیار داشت، لقب «الویس اپرا» داده بود.

او زاده سیبری بود و در شروع با خواندن در یک گروه موسیقی متال پا به دنیای موسیقی گذاشت ولی از سال 1989 بعد از درخشش در مسابقه های کاردیف نامی در دنیای اپرا جهت خود دست پا کرد. او در کاردیف با شکست دادن برین ترول اپرا خوان مشهور ولزی برنده مسابقه شد و از آن بعد در زیاد سالن های اپرای مشهور دنیا برنامه اجرا کرد.

در پیامی که به علت درگذشت او در صفحه فیسبوکش منتشر شده، آمده است: «با قلبی آکنده از اندوه از طرف خانواده خواراستوفسکی اعلام می کنیم که دمیتری خوارستوفسکی در 55 سالگی از دنیا رفت. گرمای صدا و یادش همواره با ما خواهد بود.»

دومینیک میر مدیر اپرای وین بعد از انتشار خبر درگذشت خوارستوفسکی گفت: «این خبر جهت همه ما بسیار ناگوار هست. ما خواننده ای برجسته و دوستی واقعی را از دست دادیم.»

درگذشت خواننده مشهور روس مشهور به «الویس اپرا»

واژه های کلیدی: مسابقه | موسیقی | خواننده | علت درگذشت | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs